Hlavní navigace

Výběr z bank. účtu

  • (neregistrovaný) 109.80.207.---

    10. 11. 2011 12:40

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jednatel vybratl z bank. účku 490 000,- do pokladny, jak mám tuto částku zaúčtovat, mám část zaúčtovat jako příjem do pokladny a část nechat na cestě a jako příjem zaúčtovat další den, jedná se o omezení platby přes pokladnu?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2011 12:45

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Výběr z bank. účtu
      Ne
      Zkuste pročíst
      Zákon č. 254/2004 Sb., o omezení plateb v hotovosti
      §2

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).