Hlavní navigace

Mateřská a HPP- prosím kdo poradí

  • (neregistrovaný) 193.179.61.---

    11. 11. 2011 10:32

    jsme na mateřské dovolené a zárove%n na HPP.Naše s.r.o. ve které pracuji se k 01.01.2012 prodává jiné spol. Může mi dát zaměstnavatel výpověď?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 11. 2011 12:33

      Elda (neregistrovaný) 194.116.224.---

      Re: mateřská a HPP- prosím kdo poradí
      Záleží na tom jak to bude provedeno, může nastat i situace, že si Vás nová firma převezme se všemi právy a povinnostmi od "bývalé" firmy. Viz § 338 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).