Hlavní navigace

Nedoložený výdaj u pracovní cesty

  • (neregistrovaný) 95.82.175.---

    14. 11. 2011 13:36

    Zaměstnanec nedokázal na pracovní cestě získat z automatu doklad o zaplacení parkování - 500Kč. Můžu mu po schválení této částky ze strany vedení sumu 500Kč v rámci pracovní cesty vyplatit a dát ji do daňových nákladů?
    Domnívám se, že ano dle §164 zákoníku práce. Můžete mně to prosím potvrdit?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).