Hlavní navigace

Pokladní doklady

• (neregistrovaný) 78.45.236.---

17. 11. 2011 21:05

Prosím, nastoupila jsem do firmy,kde se ještě po staru vyplňují doklady ručně. Mám na mysli výdajové a příjmové pokladní doklady. Dle mého je to velice časově náročné, než napíš u částku slovy a různě, nemáte někdo nějaký super prográmek, kde by se dalo napsat částka a vypsala by se slovy sama a různě by se dalo předdefinovat název firmy a tak. Děkuji předem všem. Nejlépe, kdyby šlo 4 doklady na jednu stránku, nejspíš to nebude reálné, ale kdyby náhodou. Děkuji všem.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 11. 2011 21:15

v.e.n.d.y.

Re: Pokladní doklady
      A v jakém programu jinak firma účtuje? Není modul Pokladna jeho součástí a jenom se neumí správně využívat?

• 17. 11. 2011 21:22

Kameník Jakub (neregistrovaný) 88.100.153.---

Dobrý den našel jsem jeden program který by mohl odpovídat vaši pozadavkům. Odkaz je zde : http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/finance_a_ucetnictvi/ostatni/prijmove-a-vydajove-doklady/

Přeji krásný večer :)

• 18. 11. 2011 6:43

jarek38 (neregistrovaný) 217.112.161.---

Lepím např. 4 doklady na stránku /záleží čeho se týkají/ a pak vypíšu VD. Při kontrole na FU si kontrolovali, zda je VD vypsán dobře -položka, částka. a samozřejmě očíslování VD. Nevím co děláte, ale nepotřebujete rozlišit co kupujete, kam zařazujete??"!!! atd anebo zapíšete do programu a ten Vám např. celokvý vD
      4 položek vytiskne. A nyní je otázka, zda tisknutí z programu nebude o moc dražží
      než ruční vypsání. A to máte tolik práce??!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).