Hlavní navigace

Vrácení dph z nezaplacených faktur

  • (neregistrovaný) 88.100.76.---

    23. 11. 2011 7:25

    Dobrý den,
    jak je to prosím u dph z nezaplacených faktur???Ve firmě máme pár neplatičů.Mohu si z těchto nezaplacených faktur nějak nárokovat vrácení dph???A za jak dlouhou dobu???Vztahuje se na to taky doba těch třech let nebo je to jinak???Nejstarší máme z roku 2006.Díky za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 11. 2011 8:23

      pet.1 (neregistrovaný) 77.48.106.---

      Re: Vrácení dph z nezaplacených faktur
      - firma která vám dluží by se musela nacházet v insolvenčním řízení - viz. § 44 ZDPH není to tak jednoduché, musite splnit spoustu věcí. Pokud se firma v ins.nenachází, DPH nárokovat nemůžete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).