Re: pracovní úraz
Dříve platilo, pokud je další pracovní neschopnost vystavena do 2 měsíců a jedná se o následky pracovního úrazu, považovala se tato 2. PN za pracovní úraz. Mám ale pocit, že to už neplatí,nejsem si tím jista. Buď vám tady někdo odpoví , anebo Kooperativu můžete kontaktovat sama s dotazem
http://www.koop.cz/kontakt/
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více jak 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
Velký manuál k paušální dani OSVČ pro rok 2026
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
24. 11. 2011 14:58
Dobrý den,chtěl bych požádat zkušené o radu. Syn měl v 12/2010 prac. úraz. 31.3.2011 byla ukončena neschopnost a současně vystaven termín operace na odstranění následků pracovního úrazu.
Bude se tato událost posuzovat jako pracovní úraz? Jaké náležitosti předložit k prokázání této skutečnosti. Děkuji