Hlavní navigace

Fú-kontrola-úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 213.19.100.---

    1. 12. 2011 14:47

    Dobrý den
    Moc prosím o radu, jsem mzdová účetní (začínající) a do mé práce přišla kontrola na mzdy. Narazili na uplatnění potvrzení úroků z úvěru. Mám k tomu ofocenou pouze smlouvu. To jim nestačí a mám si k tomu doplnit zbývající tiskopisy. Není mi pořád jasné, proč se to řeší. Přeci když banka toto potvrzení vystavila, tak jsem ho uplatnila. V jakém případě tedy toto potvrzení uplatnit mohu a kdy ne?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 12. 2011 14:51

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.68.---

      Re: Fú-kontrola-úroky z úvěru
      zaplacení úroků není jedinou podmínkou pro odpočet

      viz § 15/3 a §38k a § 38l

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).