Hlavní navigace

Zkrácený úvazek + plný úvazek

• (neregistrovaný) 83.208.21.---

7. 12. 2011 16:37

Dobrý večer. Prosím o radu.U zaměstnavatel jsem pracovala před narozením dcery na plný úvazek. Poté jsem ve stejné pozici pracovala na zkrácený úvazek.A nyní od 15.12. znova nastoupím už na plný úvazek. Je mi jasné, že u dovolené bude provedena korekce. Ale nevím jak to bude s průměrem na náhradu mzdy.A jestli vytvořit nového zaměstance na plný úvazek. Asi jsem uděla chybu v tom, že jsem původní plný úvazek upravila na zkrácený. co se týče hodin i mzdy. Pracuji v programu pohoda a toto je pro mě věc kterou jsem ještě nedělala. děkuji všem za odpovědi. Iveta

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 12. 2011 17:51

ssonik (neregistrovaný) 212.24.139.---

Re: zkrácený úvazek + plný úvazek
      pokud jste pracovala 5 dní v týdnu a pouze na zkrácený úvazek, počet dní dovolené se vám nemění,jen dotanete zaplaceny hodiny dle úvazku, jinak proč by byl problém také upravuji úvazek, nemůžete udělat jako nového člověka, průmmě máte přece z přechozího Q.

• 7. 12. 2011 18:03

v.e.n.d.y.

Souhlasím, jen zadejte plný úvazek a jinak nic. Počet dní, ani průměr za předchozí kvartál se nemění.

• 12. 12. 2011 11:42

ivulík (neregistrovaný) 89.103.78.---

děkuji za odpovědi.. ale já pracovala 3 dny v týdnu po 5 hodinách. ted budu pracovat na plný úvazek..mzda byla dohodou.. nebyla poměrově krácena..vůbec tredy netuším jak mi to program veme. mzda na zkrácený 10500 na hlavní 18 tis hrubého. jediné co mě napadá tak to dopočítat ručně..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).