Hlavní navigace

Nepřevzetí výpovědi

  • (neregistrovaný) 93.185.53.---

    9. 12. 2011 10:31

    Dobrý den.

    Když zaměstnanec odmítne převzetí výpovědi (§ 52 písm.g), odmítnutí potvrdí podpisem 2 svědci, má se za to, že je výpověď doručena a nebo je třeba ještě výpověď odeslat do vlastních rukou?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 12. 2011 10:32

      pája

      Re: nepřevzetí výpovědi
      >Dobrý den.
      >
      >Když zaměstnanec odmítne převzetí výpovědi (§ 52
      >písm.g), odmítnutí potvrdí podpisem 2 svědci, má se za to,
      >že je výpověď doručena

      ANO
      a nebo je třeba ještě výpověď
      >odeslat do vlastních rukou?
      NE
      >
      >Děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).