Hlavní navigace

Nájemní smlouva

  • (neregistrovaný) 195.191.202.---

    19. 12. 2011 7:04

    Může mít naše s.r.o. sídlo firmy v rodinném domě, který vlastní sestra, bez nájemní smlouvy? Je nutné platit nájem nebo stačí když sestra souhlasí? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 12. 2011 10:24

      pája

      Re: nájemní smlouva
      § 46/2 d) živ.zák., stačí písemné prohlášení vlastníka nemovitosti, že s umístěním sídla souhlasí.Nájem netřeba.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).