Hlavní navigace

Dobropis

  • (neregistrovaný) 193.179.226.---

    22. 12. 2011 11:35

    Dobrý den,musím vystavit dobropis na fakturu,kterou už mám v minulém čtvrtletí DPH.Ovlivní to již odevzdané přiznání?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 12. 2011 12:35

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Dobropis
      Pokud jste účtovali chybně, tak oprava §43 a dodatečné po obdržení DBP. V případě poskytnutí slevy na 600 - oprava dle §42 - bez dodatečného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).