Hlavní navigace

Představa o vedení úseku firmy

• (neregistrovaný) 85.135.86.---

29. 12. 2011 10:36

Mám otázku trochu mimo zaměření této diskuze. Účastním se VŘ na pozici vedoucího úseku ve stavební firmě. Měl bych zaslat "Představu o vedení tohoto úseku". Nemohl by mi někdo poradit co by taková představa měla obsahovat? Nechci detailní návod, ale pouze nějaké schéma o čem se rozepsat a v představě zmínit.
    Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 12. 2011 12:21

Ivča25 (neregistrovaný) 217.112.161.---

Re: Představa o vedení úseku firmy
      Vedoucí úseku - neboli mistr
      1/ pracovní dochvilnost
      2/ dobře odvedená práce
      3/ zajišťovat materiál
      4/ plán práce např. na týden a tím vědět co bude každý den potřeba za nářadí, materiál a který pracovník co bude dělat
      pokud mne ještě něco napadne, tak napíšu

• 29. 12. 2011 14:13

PetrV (neregistrovaný) 85.135.86.---

Díky. Nejde přímo o mistra, ale o vedoucího údržby, který má pod sebou 2 mistry, ekonomku a přípraváře.

• 29. 12. 2011 15:09

Man (neregistrovaný) 213.195.234.---

No vidíte - když víte koho máte na starosti - tak začnete "pavoukem" - tj. organizační strukturou- dále pracovními náplněmi - to co si představujete, že by měl každý mistr mít na starosti, účetní a přípravář ... včetně vymezení odpovědností, popř. i kontrolních mechanizmů - nevím, jestli máte práci i shánět, fakturovat, sledovat úhradu faktur vystavených i obdržených .... a když se rozjedete - tak už to půjde. A držte se přísloví "Rozděl a panuj". - tak ať se dílo podaří.

• 29. 12. 2011 17:24

PetrV (neregistrovaný) 85.135.86.---

Díky moc. Toho "pavouka" jsem potřeboval. Teď už to dám dohromady. Nebylo se čeho chytit. Ještě jednou diky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).