Hlavní navigace

Odhlášení k poj.soc.azdrav.

  • (neregistrovaný) 109.164.1.---

    1. 1. 2012 18:26

    Dobrý den, potřebují se ujistit .PP konči k 31.12.2011,PP začíná 01.01.2012.Není potřeba odhlášení k poj.,když nebyl přerušen PP. Je to tak ? Děkuji všem kdo mi odpoví.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 1. 2012 20:10

      zdeni (neregistrovaný) 213.192.7.---

      Re: Odhlášení k poj.soc.azdrav.
      Ano, pokud PP bezprostředně navazuje tak není třeba odhlašovat.

    • 1. 1. 2012 20:13

      Jindra1 (neregistrovaný) 90.178.136.---

      Re: Odhlášení k poj.soc.azdrav.
      Už se to tu několikrát řešilo, zřejmě záleží na okrese, v Karviné jsem musela udělat odhlášku a přihlášku.

    • 1. 1. 2012 20:53

      zuz.sla. (neregistrovaný) 109.164.1.---

      Re: Odhlášení k poj.soc.azdrav.
      Děkuji za odpovědi,krásný večer všem :-)

    • 1. 1. 2012 21:09

      V. (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: Odhlášení k poj.soc.azdrav.
      Otázkou je, kdy to bylo.

      Navazující pracovní poměr
      http://business.center.cz/business/pravo/zakony/nemocenske-pojisteni/cast2.aspx
      § 10 Vznik, zánik a přerušení pojištění zaměstnanců
      (4) Uzavřel-li zaměstnanec uvedený v § 5 písm. a) bodě 1 po skončení pracovního poměru další pracovní poměr k témuž zaměstnavateli tak, že oba pracovní poměry na sebe bezprostředně navazují, nedochází k zániku pojištění z důvodu skončení předchozího pracovního poměru, pokud v dalším pracovním poměru jsou splněny podmínky účasti na pojištění; v tomto případě se má za to, že pojištění trvá bez přerušení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).