Hlavní navigace

ŽL jako vedlejšák danit???

  • (neregistrovaný) 217.115.249.---

    2. 1. 2012 13:26

    dobrý den otevřel jsem si loni ŽL na finanč. poradce je to přivýdělek při práci musím tento příjem danit když je do 10.000,- Kč za celý rok vůbec nevím a tady v zákoně jsem to nenašel.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 1. 2012 14:03

      Káča (neregistrovaný) 85.161.207.---

      Re: ŽL jako vedlejšák danit???
      Podle mě, pokud máte ŽL, musíte si podat v každém případě daňové přiznání, do něho zahrnout příjmy ze zaměstnání, vyplnit i přehledy na sociálku i zdrav.pojišťovnu, osvobození částky 10tis se netýká podle mě §7, tedy příjmů ze živnosti....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).