Hlavní navigace

Prac. poměr na dobu určitou

  • (neregistrovaný) 88.102.26.---

    2. 1. 2012 14:18

    Prosím poraďte mi. Od 2.1. 2012 jsme uzavřeli se zaměstnancem pr. poměr na dobu určitou do 31.1. 2012 a potom by jsme tuto smlouvu po měsíci dodatkem ke smlouvě prodlužovali až po dobu 3 roky , můžeme tuto smlouvu takto prodlužovat ?
    Děkuji Mirka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 1. 2012 14:38

      pája

      Re: prac. poměr na dobu určitou
      § 39 ZP po novele - opakovat PP na dobu určitou lze jen dvakrát, za opakování se považuje i jeho prodloužení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).