Hlavní navigace

Krácení stravného s ubytováním

  • 79.98.154.---

    4. 1. 2012 19:52

    je povinné krátit stravné v roce 2012, když na účtence z penzionu není uvedena snídaně? ale snídaně byla poskytnuta, ale z účtenky nikdo nepozná

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 1. 2012 21:01

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: krácení stravného s ubytováním
      krátila bych denní nárok na stravné spoznámkou na dokladu, že snídaně byla poskytnuta bezplatně

    • 5. 1. 2012 0:26

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 94.113.113.---

      Re: krácení stravného s ubytováním
      Pokud budete krátit, tak jen připomínám, že musíte krátit jako u státních zaměstnanců, i když jste z podnikatelské sféry. Pokud nebudete krátit podle § 176/3 ZP tak rozdíl bude podléhat také sociální a zdravotní dani.

      To je taková drobnost přichystaná pro rok 2012 od našich milých 282 hlav.

      Hezký den!

    • 5. 1. 2012 0:35

      V. (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: krácení stravného s ubytováním
      Jen si tak říkám jak zaměstnavatel pozná, že snídaně byla v ceně, když to nebude uvedeno na dokladu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).