Hlavní navigace

Podpora po RD

  • (neregistrovaný) 94.112.151.---

    4. 1. 2012 20:36

    Prosím o radu. Se zaměstnavatelem jsme ukončili pracovní poměr dohodou pro nadbytečnost ve smyslu ustanovení §52 písm. c) s tříměsíčním odstupným.
    Dítě dosáhlo věku 3 let 25.12.2011, pracovní poměr mi byl ukončen k 27.12.2011. Chtěla bych se zeptat, zda se mi výše podpory bude vypočítavat z výše pravděpodobného výdělku nebo z násobku průměrné mzdy v národním hospodářství (částka kolem 3500Kč)? Hraje zde nějakou roli to, že PP skončil o dva dny později než RD nebo to, že mi bude proplacena dovolená (tudíž budu mít příjem)?
    Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 1. 2012 9:48

      nat (neregistrovaný) 94.112.151.---

      Prosím, poradíte někdo?
      >Prosím o radu. Se zaměstnavatelem jsme ukončili
      >pracovní poměr dohodou pro nadbytečnost ve smyslu ustanovení
      >§52 písm. c) s tříměsíčním odstupným.
      >Dítě dosáhlo věku 3 let 25.12.2011, pracovní poměr mi
      >byl ukončen k 27.12.2011. Chtěla bych se zeptat, zda
      >se mi výše podpory bude vypočítavat z výše
      >pravděpodobného výdělku nebo z násobku průměrné mzdy v národním
      >hospodářství (částka kolem 3500Kč)? Hraje zde nějakou
      >roli to, že PP skončil o dva dny později než RD nebo to,
      >že mi bude proplacena dovolená (tudíž budu mít
      >příjem)?
      >Děkuji moc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).