Hlavní navigace

Silniční daň

  • (neregistrovaný) 78.136.138.---

    5. 1. 2012 15:15

    Musím přikládat k přiznání kopii techničáku,když si uplatnuji slevu na auto poprve?-leasing uzavřen 03/2011-záloha zaplacena.A ještě-do sl.21 snížení sazby §6 napíšu co?děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).