Hlavní navigace

DPH - po novu

  • (neregistrovaný) 91.187.43.---

    10. 1. 2012 7:49

    Dobrý den, chci se zeptat zda je pravda, že po novu si firmy mezi sebou nebudou účtovat DPH. Jak to tedy bude? Díky za odpověĎ

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 1. 2012 8:00

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.68.---

      Re: DPH - po novu
      To je dobrý :-(
      Největší změna je §92a
      Nastudujte. Nelze to takto zobecnit!!!!

    • 10. 1. 2012 8:21

      Helas (neregistrovaný) 193.179.131.---

      Re: DPH - po novu
      Oj oj, nebudou, ale jen za určité stavební a montážní práce a jen plátci daně a za určitých podmínek. dle §92e zákon o DPH

    • 10. 1. 2012 9:00

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH - po novu
      a taky stále platí bez daně za odpady, doporučuju hoodně studovat,školení atd.
      je to dost složité

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).