Hlavní navigace

Silniční daň prosím pomozte

  • (neregistrovaný) 90.178.198.---

    10. 1. 2012 15:26

    Nevím si rady...auto v majetku firmy...v šestém měsíci odkoupil majitel a pronajímá firmě...firma tedy zaplatí silniční za prvních šest měsíců a fyzická osoba za dalších šest? Nebo jak se řeší ten měsíc, kdy byli v techničáku po určitou dobu oba? Díky moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 1. 2012 17:55

      Zdena R (neregistrovaný) 78.102.138.---

      Re: Silniční daň prosím pomozte
      Ten měsíc, kdy byli v techičáku oba, se řeší podle § 8 odst. 2 zákona o dani silniční. Firma 5, FO 7 měsíců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).