Hlavní navigace

Služební auto pro soukr - kde v zakone?

  • (neregistrovaný) 77.48.62.---

    13. 1. 2012 10:43

    Prosim Vas kde najdu v zakone vse o moznosti pouzivani a predevsim uctovani sluzebniho vozidla pro soukrome ucely?
    Dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 1. 2012 11:04

      Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

      Re: Služební auto pro soukr - kde v zako
      Záleží na tom zda jste OSVČ, zaměstnanac nebo s.r.o. a zda jste plátce DPH.

    • 13. 1. 2012 11:32

      RichardR (neregistrovaný) 77.48.62.---

      Re: Služební auto pro soukr - kde v zako
      Jsem zamestnavatel, s.r.o. a platce DPH. Jde mi o moznost soukromeho pouzivani firemniho vozidla zamestnancem.
      Co k tomu vse musim udelat a jak pocitat a uctovat.
      Kde najdu v zakone
      Dekuji

    • 13. 1. 2012 12:01

      Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

      Re: Služební auto pro soukr - kde v zako
      Odkaz zde:
      http://www.accontes.cz/poskytnuti-vozidla-zamestnanci-pro-sluzebni-i-soukrome-ucely

      Zákon o DP §6, bod 6.
      http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/cast1.aspx

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).