Hlavní navigace

Stravné FO 2011

  • 89.29.80.---

    20. 2. 2012 9:32

    Podnikatel, FO - spočítal si cesťáky za rok 2011, ale stravné si napočítal (nad 12h) 114,- a (nad 18h) 178,- . V zákoně je u neveřejné sféry napsáno OD 95,- a OD 149,- . Může si uplatnit i vyšší?
    Děkuji za odpověď...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2012 14:59

      Vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: stravné FO 2011
      Stravné si může uplatnit jen do výše stanovené pro zaměstnance v § 6/7písm.a), viz .§24/2 písm.k)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).