Hlavní navigace

Řemeslná živnost ?

  • (neregistrovaný) 85.207.29.---

    20. 2. 2012 9:33

    Dobrý den, musí živnostník - řemeslná živnost vést daňovou evidenci nebo může uplatňovat výdaje paušálem?Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2012 10:19

      Teraza1 (neregistrovaný) 85.207.29.---

      Re: Řemeslná živnost ?
      Já jen chtěla bych se ujistit, protože jsem našla v zákoně o dani z příjmu v §7 odst. 7 následující: b) 60 % z příjmů podle odstavce 1 písm. b), s výjimkou příjmů ze živností řemeslných,
      tak jestli to správně chápu, že paušál nemůže mít řemeslá živnost a jestli neexistuje někde v zákoně ještě nějaké vyjimky?Děkuji.

    • 20. 2. 2012 10:23

      marko (neregistrovaný) 81.90.161.---

      Re: Řemeslná živnost ?
      to znamená, že na řemeslné se vztahuje 80%

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).