Hlavní navigace

Daň z úroků od PO

  • (neregistrovaný) 88.83.177.---

    20. 2. 2012 18:09

    Zdravím, jedinný společník půjčil své PO na začátku podnikání peníze za úrok.
    Ted jsem narazila. úrok budu ucotovat ke konci období (půjcka nebyla splacena cela) a bude tam srazkova dan a nebo on si poda danove priznani.
    v par 38d (1) se pise, ze tam bude srazkova dan.
    a kdyz ja dam srazkovou dan, urok zauctuju, ale nevyplatim, protoze nejsou penize, tak tu dan musim odvest?

    diky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2012 18:40

      alli (neregistrovaný) 217.66.170.---

      Re: daň z úroků od PO
      Podívejte se do §36, jestli je tam Váš případ uvedený. Nevšimla jsem si úroku z půjčky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).