Hlavní navigace

Splatnost mzdy a § 56, písm. b)

  • (neregistrovaný) 85.71.231.---

    21. 2. 2012 7:19

    Kdy nejdříve může zaměstnanec zrušit pracovní poměr z důvodu nevyplacení mzdy za měsíc leden 2012 dle § 56, písm. b)? Podle loňského zákoníku práce by to bylo nejdříve možné 16.3.2012, ale podle nového je to už 1.3.2012 nebo jak? Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2012 10:09

      pája

      Re: Splatnost mzdy a § 56, písm. b)
      copak, on loni platil jiný zákoník práce, než letos? To jsem netušil, budu si to muset najít.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).