Hlavní navigace

Vývoz tahačů - mimo EU

  • (neregistrovaný) 212.80.67.---

    21. 2. 2012 7:49

    Dobrý den.
    Rád bych se Vás zeptal jak s DPH při vývozu tahačů mimo EU.
    Prodáváme 2x tahačů po 66.000 kč bez DPH. Vše proclíme na celním úřadě (JSD). Na jaký řádek v daňovém přiznání k DPH by mi měly částky vstoupit? Myslím, že by to měl být řádek 22 (§66 z o DPH).
    Máte někdo s něčím podobným zkušenosti jak to chodí například na celní správě? Děkuji za Vaše reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).