Hlavní navigace

Musím podat daňové přiznání?

  • (neregistrovaný) 83.208.8.---

    21. 2. 2012 9:37

    Jsem zaměstnanec u jednoho zaměstnavatele, mám podepsané prohlášení, v roce 2011 jsem měla příjem z podnikání podle § 7 ...4300 Kčs. Musím podat daňové přiznání, myslím si že né. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2012 12:45

      Miluška (neregistrovaný) 88.102.139.---

      Re: Musím podat daňové přiznání?
      Nemusíte podávat daňové přiznání, musela byste mít jiné příjmy vyšší než 6000 Kř.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).