Hlavní navigace

Počet zaměstnanců

  • (neregistrovaný)

    24. 2. 2012 10:32

    Dobrý den, musí se shodovat počet zaměstnanců z první strany vyúčtování zálohové daně s přílohou počet zaměstnanců? počítají se do obojího HPP, DPČ i DPP?

    Pracuji v SW pohoda a mám tam nějaký chaos, uplne nereálná čísla mi tam lezou.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2012 11:09

      mlada (neregistrovaný)

      Re: počet zaměstnanců
      Příloha - zde se ukazuje počet zaměstnanců ke dni 1.12.
      Ve "Vyúčtování" - se ukazuje počet k 31.12.
      Neukončil někdo prac. poměr během měsíce ?
      Neměl někdo DPP a byla mu sražena zálohová daň - ten se tam také počítá

    • 24. 2. 2012 11:46

      Zdenka01 (neregistrovaný)

      Re: počet zaměstnanců
      Pokud je to v Pohodě, minule jste nenapsala jaký program používáte, tak aby se Vám správně vyplnil počet zaměstnanců do Přílohy, tak musíte mít v Personalistice u každého zaměstnance vyplněné místo výkonu. Jinak se Vám nebude zaměstnanec počítat.

    • 24. 2. 2012 11:55

      tak nevím (neregistrovaný)

      Re: počet zaměstnanců
      Vše vyplněné mám, mě to háže do ledna např 222 lidí přitom jsem měla jen cca 105 lidí. Konec roku už odpovídá.

    • 24. 2. 2012 14:43

      Zdenka01 (neregistrovaný)

      Re: počet zaměstnanců
      Nemáte tam náhodou u některého zaměstnance 2 pracovní poměry? Nebo máte špatně zadaný konec prac. poměru? V tabulce za prosinec 2011, Vám nemusí sedět součet s Přílohou - tam jsou poměry jen k 1. 12. 2011.

    • 26. 2. 2012 0:22

      DKr (neregistrovaný)

      Re: počet zaměstnanců
      Dobrý den, také u toho zrovna tápu a také mám POHODU. Mě to nesedí na počet výplatních pásek, ale na počet smluv. Tedy v jednotlivých měsících se mi počítají i zaměstnanci, kteří ten měsíc nic nebrali. Př. DPP vystavujeme od 1.1.2011 do 31.12.2011 a brigádník k nám přijde 2x do roka s něčím pomoct. Počítá se ale i v měsících kdy nepracoval. Je to tak správně? A další problém mám když má někdo HPP a k tomu DPP, mám ho počítat 1x nebo 2x ? Moc děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).