Hlavní navigace

Příkazní smlouva dle občanského zákoníku

  • (neregistrovaný) 109.80.169.---

    24. 2. 2012 12:40

    Prosím o poradu: zaměstnanec pracuje na základě "Příkazní smlouvy".Odměna není zdaněna. Má i s tímto příkazcem uzavřenou běžnou pracovní smlouvu dle §6 a podepsal prohlášení. Prosím, poraďte mi, jak bude danit tyto příjmy. Kromě toho ještě podniká dle §7 jako vedlejší činnost a pronajímá byt dle §9. Nevím si rady, zda příjmy z Příkazní smlouvy zahrne jako pod "úhrn příjmů od všech zaměstnavatelů" na řádek 31 přiznání nebo kam jinam?
    Děkuji.kikadika

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2012 19:28

      xxxxx (neregistrovaný) 213.180.53.---

      Re: Příkazní smlouva dle občanského záko
      Příloha 2 přiznání,§ 10

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).