Hlavní navigace

Spěchá ověření dič ukrajina

  • (neregistrovaný) 90.178.198.---

    27. 2. 2012 10:17

    Prosím, kde ověřím platnost dič z ukrajiny, abych mohla vystavit doklad na dodání zboží bez DPH? Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2012 10:19

      alli (neregistrovaný) 217.66.170.---

      Re: spěchá ověření dič ukrajina
      Ukrajina není v EU, takže můžete provést pouze vývoz zboží dle § 66 zákona o DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).