Hlavní navigace

Pronájem

  • (neregistrovaný) 88.103.99.---

    27. 2. 2012 11:14

    Dobrý den, prosím o konzultaci.

    Mám pronájem z pozemku 19.600,-, jako výdaj uplatňuji 30%.
    od bytového družstva mi přišlo - pronájem nebytových prostor v částce 938 - příjmy 986,94, výdaje 49,35.

    Jak mám tento pronájem uplatnit v DP §9. Mohu jej přičíst k pronájmu z pozemku a uplatnit výdaje 30%. částka bude tedy 19.600+986,94?
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2012 13:48

      rena11 (neregistrovaný) 88.103.99.---

      Re:prosím nebytový pronájem
      >Dobrý den, prosím o konzultaci.
      >
      >Mám pronájem z pozemku 19.600,-, jako výdaj uplatňuji
      >30%.
      >od bytového družstva mi přišlo - pronájem nebytových
      >prostor v částce 938 - příjmy 986,94, výdaje 49,35.
      >
      >Jak mám tento pronájem uplatnit v DP §9. Mohu jej
      >přičíst k pronájmu z pozemku a uplatnit výdaje 30%.
      >částka bude tedy 19.600+986,94?
      >Moc děkuji

    • 27. 2. 2012 13:50

      Katka2 (neregistrovaný) 82.99.161.---

      Re:prosím nebytový pronájem
      Řekla bych že ano. I když od družstva máte napsané skutečné výdaje, můžete do DP dát %.

    • 28. 2. 2012 8:54

      rena11 (neregistrovaný) 88.103.99.---

      Re:prosím nebytový pronájem
      děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).