Hlavní navigace

OSVČ, úroky na BÚ

  • (neregistrovaný) 46.13.61.---

    27. 2. 2012 12:58

    Jsem OSVČ, mám podnikatelský účet, mám příjmy dle § 7. Na účtě mám za celý rok úroky dle § 8 ve výši Kč 24,-. Mám se tím nějak zabývat? Někam do DP uvést, případně připočíst k příjmům dle § 7 a zdanit zároveŇ? Díky za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).