Hlavní navigace

Daňové přiznání za 2011

  • (neregistrovaný) 83.208.24.---

    29. 2. 2012 8:02

    Dobrý den, za loňský rok musím podat DP z příjmu dle §6 a §8. Navíc jsem měl v loňském roce příjem ve výši 6.300 za pronájem pozemku. Musím tento příjem do DP uvádět??, nebo je nějaký limit na§9 který se nemusí danit???
    Velmí dík za info

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).