Hlavní navigace

Zvýšení odpisů v prvním roce-prosím

  • (neregistrovaný) 90.179.206.---

    1. 3. 2012 6:40

    Mohu si odpisy zvýšit v prvním roce o 10% PC?
    V roce 2011 jsem koupil nové nákl.auto, ale protože jsem neměl dostatek finanč.prostředků, uzavřel jsem smlouvu s finanční společností, ta auto koupila - stala se vlastníkem auta, cenu si navýšila a hned obratem mi za vyšší cenu auto prodala a přešlo na mě ihned vlastnictví auta. Finanč.společnost mi poskytla na platbu splátkový kalendář.
    Můžu si v 2011 uplatnit zvýšené odpisy?- Jsem dle zákona první vlastník?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2012 7:43

      BJ (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: zvýšení odpisů v prvním roce-prosím
      předpokládám, že ano
      §31/6

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).