Hlavní navigace

Vratka daně do 100kč

  • (neregistrovaný) 88.83.177.---

    1. 3. 2012 13:12

    Prosím, když si podám DP a je vratka do 100kč, tak mi to asi nevrátí, ale budou to tam evidovat do budoucna? nebo to nemá vůbec smysl?

    díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2012 14:55

      D.V. (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: vratka daně do 100kč
      Zkusit to můžete a uvidíte - viz. § 155 odst.2 daňový řád...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).