Hlavní navigace

Faktura v EUR

  • (neregistrovaný) 188.75.182.---

    2. 3. 2012 7:37

    Dobrý den,
    pokud je vydaná tuzemská faktura v EUR, musím ji zadat do účetnictví v EUR? Dle platného kurzu, nebo v CZK? Co je správné?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 3. 2012 7:49

      BJ (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Faktura v EUR
      Obojí současně §4/12

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).