Hlavní navigace

Smlouva s účetní

  • (neregistrovaný) 109.80.56.---

    3. 3. 2012 9:22

    Jakou uzavíráte smlouvu s účetní..mandátní?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2012 10:11

      pája

      Re: smlouva s účetní
      ne, to je špatně, účetní Vám bude poskytovat služby, čili je nutno zpracovat inominátní(nepojmenovanou) smlouvu dle § 269/2 obch. zákoníku o pokytování služeb a tam uvést vše podstatné, náležitosti smlouvy jsou obecně dány.

    • 3. 3. 2012 10:30

      Any (neregistrovaný) 89.103.54.---

      Re: smlouva s účetní
      Nene, já uzavírám s klienty Smlouvu o vedení účetnictví.

    • 3. 3. 2012 10:35

      pája

      Re: smlouva s účetní
      uveďte rposím, podle jakého zákona a §, ať se poučíme všichni

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).