Hlavní navigace

Potvrzení o příjmech a základ daně

  • (neregistrovaný) 78.110.220.---

    3. 3. 2012 14:20

    Dobrý den, prosím o radu.
    mám tu jedno potvrzení o příjmech, kdy zaměstnanec nepodepsal prohlášení a na potvrzení o příjmech v řádku 7. není nic uvedeno - chápu, ze mzdy nebyla povinnost odvádět pojištění. ALE jak je to při výpočtu v daň. přiznání? Pročetla jsem §6 odst. 13 a vyplývá mi, že se ten základ musí navýšit? Moc tomu nerozumím:o(((

    Díky Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).