Hlavní navigace

Majetek - daňová evidence

  • (neregistrovaný) 79.110.37.---

    5. 3. 2012 10:53

    Dobrý den, mohu se jen zeptat když vedu daňovou evidenci a pořídím si majetek do 40 tis. tak ho dám do provozní režie a nad 40 tis. už ho odepisuji? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2012 11:40

      mata (neregistrovaný) 80.188.228.---

      Re: majetek - daňová evidence
      Ano, ale musíte ho evidovat. Jen pozor na majetek, uvedený v § 26 odst. 2 písm. b, c, d, f - tam není limit 40000,-

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).