Hlavní navigace

Daňové odpisy

  • 78.80.121.---

    5. 3. 2012 14:31

    Prosím o radu koupily jsme v prosinci 2011 stroj. Uvedli jsme ho do provozu, ale ještě sjme nevyráběli, můžeme si uplatnit v roce 2011 1/2 ročního odopisu? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2012 17:50

      animnam

      Re: Daňové odpisy
      myslela jsem , že celý daňový odpis smí uplatnit jen ten, kdo má majetek na začátku a konci zdaňovacího období

    • 5. 3. 2012 18:25

      alli (neregistrovaný) 217.66.170.---

      Re: Daňové odpisy
      BJ myslela celý v 1. roce odpisování v §31 a 32 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).