Hlavní navigace

OSVČ zahraniční stravné

  • (neregistrovaný) 82.99.129.---

    5. 3. 2012 15:11

    Dobrý den, OSVČ strávila v zahraničí 13 hod, náleží mu stravné ve výši 2/3 zákl. sazby, nebo mu náleží stravné až po 18 hod.?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2012 15:34

      Lud (neregistrovaný) 88.103.101.---

      Re: OSVČ zahraniční stravné
      Platí stejné podmínky jako pro zaměstnance-viz.§24,odst.2písm.k,bod 2. Ve vašem případě tedy 2/3 (je v rozmezí 12-18hod)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).