Hlavní navigace

Odstupné jak se vypočítá po RD

  • (neregistrovaný)

    7. 3. 2012 10:59

    Dobrý den, prosím moc o pomoc, z jakého výdělku se počítá odstupné po skončené RD. To co měla maminka před nástupem na mateřskou.. nebo z pravděpodobného výdělku,který by dostala při návratu z RD

    děkuji moc moc
    B.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2012 11:17

      blanka1 (neregistrovaný)

      Re: odstupné jak se vypočítá po RD
      Paní Libo, právě jsem to našla u Vašich odpovědí a chystala jsem se napsat, že už to mám:))
      děkuji Vám mockrát..
      Ještě se zeptám, kdyby nastoupila teď v březnu po RD, kolik by měla nárok na dovolenou? celých 20 dnů?
      Ještě jí dám podepsat daňové prohlášení s tím, že to nesmí mít podepsané jinde...
      a výdělek pravděpodobný ..který by měla teď na té stejné pozici????
      děkuji ještě jednou
      Blanka

    • 7. 3. 2012 11:26

      blanka1 (neregistrovaný)

      Re: odstupné jak se vypočítá po RD
      Ještě jednou zdravím, paní Libo, jsem se dívala jaký měla plat na pozici před nástupem na MD, situace se te=d změnila, na jejím stejném místě je teď menší plat... pořád budu brát z pravděpodobného výdělku?
      Pokud vím, bylo jí nabídnuto trochu jiné místo a tam byl o dost nižší plat a teď váhám z kterého místa pravděpodobného výdělku bych to tedy měla brát? Nechci ji ošidit.
      Blanka

      ještě jednou děkuji

    • 7. 3. 2012 11:42

      Líba (neregistrovaný)

      Re: odstupné jak se vypočítá po RD
      Jestli se jedná o odstupné, měla byste brát v úvahu to místo, kde byla před RD, ale posoudit podmínky, jaké jsou dnes.

      Dovolenou lze zatím předpokládat celou, protože zatím nezameškala 100 dnů. V průběhu roku se to samozřejmě může změnit.

    • 7. 3. 2012 11:47

      blanka1 (neregistrovaný)

      Re: odstupné jak se vypočítá po RD
      Děkuji moc.. takže kdyby nastoupila až v květnu, tak už bych ji krátila dovolenou o 1/12 za 100 zameškaných dnů.. ?
      jste moc hodná děkuji..
      pravděpodobný výdělek tedy beru z pozice z které odcházela na mateřskou, i když je tam teď nižší plat.
      Ještě jednou moc dkěuji
      B.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).