Hlavní navigace

Výdaje %

  • (neregistrovaný) 109.73.211.---

    7. 3. 2012 13:31

    Dobrý den,mám ŽL na zprost.finanč.poradenství.S jistou společností mám mandátní smlouvu.Teď mi poslali roční vyúč.provizí.Příjmy dle § 7 odst.1,písm.b) a příjmy dle § 7 odst.1,písm.c)..budu uplatňovat na oba příjmy 60%?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2012 15:34

      nicka (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: výdaje %
      ne - §7 odst. 7 zákona o dani z příjmů

      písm. b) 60%
      písm. c) 40%

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).