Hlavní navigace

Okamžité zrušení § 55 a nemocenská

  • (neregistrovaný) 90.176.17.---

    7. 3. 2012 13:44

    Dobrý den,
    zaměstnanec nechodil celý únor do práce krom 4 dnů, bylo mu posláno okamžité zrušení pracovního poměru, které převezme až v březnu. Ode dne 27.2. poslal neschopenku. Budeme mu muset neschopenku platit? A do kdy? Do doby kdy převezme výpověď nebo do skončení těch 22dnů co platí podnik? Děkuji moc. L.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2012 13:53

      Mirda (neregistrovaný) 78.102.38.---

      Re: okamžité zrušení § 55 a nemocenská
      Tak si po sobě přečtěte, co jste napsala. .... Jednou píšete o okamžitém zrušení, podruhé o výpovědi - přitom každé je úplně něco jiného. Takže se rozhodněte a dotaz napište pořádně protože jinak je to jen ztráta času odpovídajících, protože se jen dohadují o co vlastně jde.

    • 7. 3. 2012 13:58

      Lu (neregistrovaný) 90.176.17.---

      Re: okamžité zrušení § 55 a nemocenská
      Omlouvám se Vám pokud jsem se Vás nějak dotkla, nechtěla jsem to celé znovu opisovat. Mělo tam být "Do doby kdy převezme okamžité zrušení pracovního poměru" sorry

    • 7. 3. 2012 14:24

      pája

      Re: okamžité zrušení § 55 a nemocenská
      PP skončí dnem převzetí rozhodnutí nebo dnem, který se za takový považuje.Takže do skončení PP je stále Vaším zaměstnancem.

    • 7. 3. 2012 15:35

      xJ (neregistrovaný) 213.192.55.---

      Re: okamžité zrušení § 55 a nemocenská
      a já doplním, že náhradu mzdy budete platit do doby skončení PP,

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).