Hlavní navigace

DPP-náležitosti

  • (neregistrovaný) 88.102.4.---

    8. 3. 2012 12:56

    Dobrý den,
    musí být nově u DPP napsána celková částka za úkon nebo hodinová mzda nebo postačí,že platové ohodnocení bude dle dohody?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2012 13:13

      pája

      Re: DPP-náležitosti
      >Dobrý den,
      >musí být nově u DPP napsána celková částka za úkon
      >nebo hodinová mzda

      záleží na dohodě, jak budete hodnotit zaměstnance, ale jde o odměnu, nikoliv o mzdu, plozor na povinnost hodinovou odměnu stanovit min. ve výši min. m,zdy

      nebo postačí,že platové
      to už vůbec není plat, ale odměna
      ohodnocení
      >bude dle dohody?dle jaké dohody, vždyť tu dohodu chcete uzavřít

      co to je za formulaci, přemýšlející zaměstnanec nic takového nepodepíše, protože chce mít jistotu, že dostane to, co mu bylo slíbeno.§ 138 ZP

    • 8. 3. 2012 13:21

      veruba (neregistrovaný) 88.102.4.---

      Re: DPP-náležitosti
      samozřejmě chápu, že je logické výši odměny stanovit,ale zaměstnanec bude vykonávat práci u které sjou 2 stupně obtížnosti a za každý má dohodnutou jinou hodinovou odměnu,tak jak to formulovat do dohody-jestli rozepsat.Ten člověk u nás vykonává dohodu již delší dobu,takže obavy že by nedostal to co bylo dohodnuto určitě nemá.Jde mi o to jestli je nutno po novu uvádět do dohody částky?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).