Hlavní navigace

Pronájem

  • (neregistrovaný) 90.181.168.---

    13. 3. 2012 13:07

    Dobrý den,

    pokud někdo pronajímá byt (ne na ŽL), zahrnují se tyto příjmy do daní do §10? Dají se tam uplatnit výdaje procentem?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 3. 2012 17:55

      Vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: pronájem
      Ne je to §9, výdaje 30% příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).