Hlavní navigace

Daň z příjmu práv.osob

  • (neregistrovaný) 85.160.5.---

    13. 3. 2012 13:34

    do jaké částky se neplatí DPPO do 1000?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 3. 2012 18:00

      Vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: daň z příjmu práv.osob
      do 200 Kč u FO i PO dle §38b ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).