Hlavní navigace

Příjem za úraz od Kooperativy?

  • (neregistrovaný) 89.102.66.---

    13. 3. 2012 20:49

    Prosím mám Potvrzení o zdanitelných příjmech za pracovní úraz od Kooperativy. Také se tento příjem zahrnuje do §6 ř. 31?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).