Hlavní navigace

Dovolená po 2.MD

  • (neregistrovaný) 83.208.24.---

    14. 3. 2012 10:39

    Dobrý den,
    prosím o radu, jak je to s nárokem na dovolenou, když zaměstnankyně byla na 2. MD, která ji navazovala bezprostředně na předešlou RD. Takže celý rok 2011 nebyla v práci. Čerpala RD a pak od 27.7.2011 je na 2. MD, ta ji končí 8.2.2012 a žádá o čerpání dovolené v plném (nezkráceném rozsahu) za rok 2011 a krácený nárok 2012. (U nás je dovolená plný nárok 20 dnů).

    Dotaz zní: pokrátit nárok 2011 o dny kdy byla na 1. RD? nebo ne?
    a kde to prosím najdu v zákoníku práce? (jen §216 ?)

    Děkuji moc za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).