Hlavní navigace

Přiznání k dani z příjmu 2011-dokaldy

• (neregistrovaný) 77.78.86.---

14. 3. 2012 14:39

Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat jak mám postupovat v tomto případě při zpracování daňového přiznání...

Od 01/2011 - do 10/2011 mám potvrzení o zdanitelných příjmech, což je v naprostém pořádku.

Ale od 11/2011 do 02/2012 jsem byla zaměstnána u zaměstnavatele, který mi nedal podepsat prohlášení poplatníka, nevystavil mi žádnou výplatní pásku, zápočtový list a ani ELDP. Prostě v 01/12 zavřrel, utekl, nekomunikuje.. v 02/2012 jsem podala okamžité zrušení pracovního poměru - odesláno poštou..výpověď se mi vrátila a já nemám nic, žádné doklady. Od 02/2012 mě zaevidovali na ÚP, ale nemám v ruce nic a žádný kontakt na zaměstnavatele. Nemohu ani nikam nastoupit??

Jediné co vlastním je Pracovní smlouva, Okamžité zrušení prac.poměru, mzdový výměr. Nevím co dál. Je možné nějakým způsobem vytvořit daňové přiznání? Doklady se snažím vyřídit, ale každý si mě přehazuje jak horký brambor od insp.práce, po ČSSZ, ÚP, VZP.. apod. Poradíte mi někdo? Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 3. 2012 14:45

JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

Re: Přiznání k dani z příjmu 2011-dokald
      To je proto, že se máte obrátit na FÚ, nevím, co mají daně společného s pracákem nebo VZP a sociálkou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).